Warning: Declaration of ET_Theme_Builder_Woocommerce_Product_Variable_Placeholder::get_available_variations() should be compatible with WC_Product_Variable::get_available_variations($return = 'array') in /data/1/d/1db048f1-cc5e-461b-9d9b-ce05efe50aec/fotoliecba.sk/web/wp-content/themes/Divi/includes/builder/frontend-builder/theme-builder/WoocommerceProductVariablePlaceholder.php on line 8
Najmodernejší trend liečba psoriazy, vitiliga a kožných problemov

Zbavte sa psoriázy a vitiliga! Liečba Psoriázy

Zbavte sa kožných problémov! 

.

.

N

Pohodlné použitie

Pohodlné použitie UVB lampy, priamo u vás doma alebo kdekoľvek na cestách.
N

Účinná liečba

Prvé výsledky krátko po začatí používania.
N

Garancia vrátenia peňazí

Ak vám naša liečba nepomôže, peniaze vám bez zbytočných otázok vrátime.
Prečo si vybrať liečbu UVB lampou?
Liečba úzkospektrálnou UVB lampou poskytuje mnoho výhod.
N

Pohodlné použitie

Už žiadne zdĺhavé čakanie na zložité lekárske zákroky, liečbu terapeutickou lampou môžete využívať v pohodlí domova.
N

Účinná liečba bez vedľajších účinkov

Výsledky  už v prvých dňoch liečby, fotoliečba je overená a nemá žiadne vedľajšie účinky.
N

Liečba odporúčaná lekármi

Opýtajte sa svojho kožného lekára, čo si myslí o úzkospektrálnej UVB terapii s vlnovou dĺžkou 311 nm.
N

Domáce použitie

Pri tomto druhu liečby nie je potrebný bezprostredný lekársky dozor, stačí dodržiavať pribalený návod.
N

Žiadne čakanie

Naša terapeutická lampa vám bude doručená do troch pracovných dní.
N

Garancia vrátenia peňazí

Ak vám naša liečba nepomôže, vrátime vám peniaze.
N

Vedecky overené

Množstvo vedeckých štúdií potvrdzuje, že UVB žiarenie 311 nm je najúčinnejšie na liečbu psoriázy a iných kožných chorôb. Lampy Lumenica neprodukujú žiarenie s inou vlnovou dĺžkou, preto pacient môže bezpečne prijať až 10 násobne väčšie množstvo žiarenia, než pri iných druhoch fototerapie.
N

Dlhodobý účinok

Pokožka uzdravená fototerapiou odoláva návratu chorobných symptómov zvyčajne podstatne dlhšie, než pri použití liekov.
Referencie
Povedali o nás naši zákaznici…
thumb_01_60_60Ján Michalík
“Chodieval som každoročne liečiť svoju stredne ťažkú psoriázu buď na 4 týždne do kúpeľov v Smrdákoch, alebo na 10-14 dní k moru. Tieto pobyty mi pomáhali, vždy však zostalo niekoľko ložísk, ktoré sa celkom neuzdravili. Po niekoľkých týždňoch, hlavne s príchodom jesene, sa môj stav vždy rýchlo zhoršil. S lampou Lumenica sa mi podarilo po niekoľkých týždňoch odstrániť prakticky všetky ložiská. Sem-tam sa choroba pokúša o návrat, po základnej liečbe mi však stačí už iba udržiavacia terapia 1-2 krát do týždňa. Terapiu kombinujem s liekmi, ktoré obmieňam (Daivobet, Kertyol, Belosalic). Používam ich však podstatne menej než predtým. Na vlasatú časť hlavy používam fotoliečbu spolu s bežne dostupnými liečivými šampónmi. “
4_5_stars
thumb_02_60_60Renáta Rybaničová
“Používam lampu LUMENICA PR 5006 už tretí mesiac. Zakúpila som si ju nakoľko ma od 23 rokov začalo trápiť Vitiligo. Po tretiom mesiaci používania pokožka na rukách prejavuje známky zlepšenia. Na krku sa svetlé fľaky takmer úplne stratili. “
4_5_stars
thumb_03_60_60Peter Mikuš
“Ožarovanie lampou Lumenica mi veľmi pomohlo. Snažil som sa dokonca urýchliť liečenie tým, že som vypúšťal odporúčané voľné dni v liečebných plánoch, ale časom som zistil, že liečba je efektívnejšia, ak pokožka dostane od ožarovania aj pauzu. Preto odporúčam trpezlivosť. “
4_5_stars
ZBAVTE SA PSORIÁZY TROMI KROKMI
Jednoduché kroky, ktoré vyriešia vaše problémy pre liečbu psoriázy:

1. krok - Objednajte si náš produkt.

Fotolampu teraz môžete získať so zľavou 30 €! Stačí, ak zadáte zľavový kód “5006zlava”.
U

2. krok - Rozbaľte balík a pozorne si prečítajte návod na použitie.

Terapeutickú lampu budete mať doma už do 2 pracovných dní.

3. krok - Zapnutou lampou ožarujte postihnuté miesto a zbavte sa problémov.

Zbavte sa problémov so psoriázou raz a navždy v pohodlí domova.
Často kladené otázky:
Na aké ochorenie je vhodná terapia pomocou UVB žiarenia?

Liečba pomocou úzkospektrálneho žiarenia UVB sa využíva pri psoriáze, atopickej dermatitíde, akné, vitiligo, rôznych lišajoch a iných kožných ochoreniach. V porovnaní s inými spôsobmi liečby treba zdôrazniť bezpečnosť tohto druhu liečby, praktickú absenciu vedľajších účinkov a obmedzený zoznam kontraindikácií.

Čo v prípade, že UVB lampa nebude na moju chorobu účinkovať?

Samozrejme sa môže stať, že budete medzi malým percentom ľudí, na ktorých svetloliečba  nebude účinkovať. Preto garantujeme vrátenie plnej čiastky do 20 dní od zakúpenia tovaru.

Ako mám vrátiť tovar?

Stačí, ak nepoškodený tovar pošlete naspäť na našu adresu: Good Trade MB s.r.o.  Rabčice 528, 02945 a pošlete nám svoje číslo účtu. Vašu žiadosť urýchlene vybavíme do 7 dní.

Je možné kombinovať fotoliečbu s liekmi?
UVB fototerapiu je možné používať samostatne alebo v kombinácii s liekmi, napr. na báze dechtu, analógmi vitamínu D3, celkovými alebo lokálnymi retinoidmi (deriváty vitamínu A), kortikosteroidmi a pod. Použitie konkrétneho lieku spolu s fotoliečbou konzultujte so svojím lekárom.
Kedy nemôžem používať liečbu svetlom?

Liečba je kontraindikovaná pri výskyte kožných nádorov, ochoreniach kože provokovaných slnkom, tzv. fotodermatózach, fotosenzitívnej psoriáze (zriedkavý typ, ktorý sa zhoršuje pri pôsobení slnečného žiarenia), užívaní liekov s fotosenzibilizujúcim účinkom. V týchto prípadoch konzultujte použitie so svojim lekárom.

Aký je rozdiel medzi kabínkovou fotoliečbou a lampami Lumenica na lokálne ožarovanie?

Fototerapia lampami LUMENICA sa aplikuje formou celotelových alebo lokálnych žiaričov, hrebeňov či laserom. Celotelová fototerapia v kabínke je nevhodná pre ľudí trpiacich klaustrofóbiou alebo vážnym kardiovaskulárnym ochorením kvôli prehriatiu. Kabínková liečba sa používa pre ľudí s ťažkým stupňom psoriázy a veľkoplošnými ložiskami. Lokálne žiariče sú vhodnejšie pre ľudí s ľahšou a stredne ťažkou psoriázou.

Nezvyšuje používanie liečby riziko rakoviny?

Súčasná UVB-terapia s pôsobením úzkeho spektra 311 nanometrov nezvyšuje riziko vzniku rakoviny kože pacientov. Naopak, znižuje riziko vzniku rakoviny ako sprievodného ochorenia pri ťažkých formách psoriázy v dôsledku vylúčenia alebo zníženia užívania imunosupresív, ktoré sa užívajú pri liečbe tohto kožného ochorenia.

Funguje lampa Lumenica podobne ako biolampa?
 
Takzvané biolampy využívajú svetelné žiarenie s podstatne vyššou vlnovou dĺžkou než UVB lampy Lumenica a sú osožné pri liečbe niektorých chorôb, napr. pri hojení rán, na väčšinu kožných chorôb však neúčinkujú. Na psoriázu, vitiligo, miestnu stratu vlasov a niektoré ďalšie choroby biolampy vôbec nefungujú. Ak ich predajcovia tvrdia niečo iné, je to v rozpore s vedeckými poznatkami a ide o klamlivú reklamu. Aj my ponúkame tzv. biolampy, avšak nie na liečbu psoriázy alebo vitiliga.